Officexpress Site Kullanım Şartları. Officexpress Kırtasiye Ofis Malzemeleri
{0} için bulunan sonuçlar
Menu Kapat

Kullanım Şartları

Alışverişle İlgili Genel Konular

  1. 18 yaşından küçük kişiler www.officexpress.com.tr' den alışveriş yapamaz.
  2. www.officexpress.com.tr, kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. 2 gün içerisinde eft / havalesi veya kredi kartı ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.
  3. KDV oranı  ürünlere bağlı olarak %1, %8 ve %18 ve kargo için %18’dir.
  4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.officexpress.com.tr sorumlu değildir.
  5. www.officexpress.com.tr, sipariş edilen ürünlerin tamamının temininden sorumlu değildir. Tamamı temin edilemeyen paketlerde durum müşteriye bildirilir ve eğer herhangi bir geri ödeme durumu oluşmuş ise sipariş sahibine ait banka iade bilgileri e-posta yolu ile kendisinden istenir yada alışveriş yaparken kullanılan kredi kartına/hesabına tutar geri iade edilir. İade bilgilerinin www.officexpress.com.tr' a ulaşmasını takip eden 7 iş günü içerisinde de iade yapılır.
  6. Kullandığınız sistemin aşağıdaki koşullara uygun olmasına dikkat ediniz: Browser'ınız JavaScript ve cookie kabul etmeli; secure connection açık olmalı; tercihen Internet Explorer ve Netscape 4.0 ve üstü kullanılmalıdır. Bu koşulları taşıyan bir sisteminiz olduğu halde bir hata ile karşılaşıyorsanız lütfen durumu info(at)officexpress.com.tr adresine e-posta ile bildiriniz.