Lysol Dezenfektan Sprey | OfficeXpress. Officexpress Kırtasiye Ofis Malzemeleri
{0} için bulunan sonuçlar
Menu Kapat

Lysol Dezenfektan Sprey

DÜNYANIN 1 NUMARALI DEZENFEKTAN MARKASI LYSOL
Stok durumu: Stokta
39,90 TL
47,08 TL
i h

SAĞLIK BAKANLIĞI RUHSAT TARİH VE NUMARASI: 02/06/2020 - 2020/101

Lysol Dezenfektan Sprey ailenizin her gün temas ettiği virüs ve bakterilerin %99,9’unu yok eder. Lysol Dezenfektan sprey, sık temas edilen yumuşak ve sert yüzeylerdeki mikroplarla mücadele etmek için kullanılır. Lysol Dezenfektan Sprey kokuya neden olan bakterileri ortadan kaldırır, virüsleri ve ev yüzeylerinde oluşan zorlu küfleri yok eder.

Yeni Lysol Dezenfektan Sprey; bildiğiniz ürünlerden farklıdır - Güçlü sprey formu ulaşılması en zor yüzeylere bile erişerek hijyen sağlarken, klor içermeyen formülü sayesinde banyo ve tuvalet yüzeylerine ek olarak dezenfekte etmekten çekindiğiniz, koltuk, ayakkabı, sırt çantası mama sandalyesi gibi bir çok farklı yüzeyde ve kumaşta güvenle kullanabilirsiniz.

·            Hastalığa sebep olan virüslerin, antibiyotik dirençli bakterilerin ve mantarların %99.9’unu öldürürerek* ailenizi hastalıklardan korumanıza yardımcı olur.

·            Kötü kokuya sebep olan bakterileri kökünden yok eder.* Küflenmeyi 1 haftaya kadar önler.

·            Klor içermediğinden 100'den fazla yüzey ve kumaşta güvenle kullanılabilir. Kullanım sonrasında yüzeylerde ferah bir koku bırakır.

Kullanım talimatı:

Lysol Dezenfektan Sprey'i önceden temizlenmiş yüzeye 15-20 cm uzaktan sıkarak yüzey kaplanana kadar uygulayın ve ardından kendiliğinden hava ile  kurumaya bırakın. Kullanım sonrası durulama gerektirmez.

Virüs, bakteri ve mantarları yok etmek için:​

Test edilen virüs, bakteri ve mantar türlerinin tamamında etki sağlamak  için uygulama sonrası yüzey 15 dakika kurumaya bırakılmalıdır.​

Küflenmeyi 1 hafataya kadar önlemek için:

Önceden temilenmiş yüzeye uygulayın. 15 dakika kurumaya bırakın. Haftalık olarak uygulayın.

Kumaş Yüzeyler için:

Yüzey buğu ile kaplanana kadar spreyleyin. Kumaşı ıslatmamaya özen gösterin. Hava ile kendiliğinden kurumaya bırakın.

Lysol Dezenfektan Sprey evinizde 100'den fazla yüzeyde ve alanda kullanılabilir:***

·   Mama sandalyesi

·   Oyuncaklar

·   Anahtarlar

·   Sırt Çantas

·   Ayakkabılar

·   Işık düğmeleri

·   Kanepe/ koltuklar

·   Şilteler/ yataklar

·   Lavabolar

·   Çöp kutuları

·   Buzdolabının dış yüzeyleri

·   Küvet

·   Duşakabin

·   Klozet kapakları ve sifon

·   Kapı kolları

·   Çöp kutuları

·   Evcil hayvan yatakları**

Güvenlik Uyarıları:

Biyositleri güvenli kullanınız. Kullanmadan önce her zaman ürün etiketini ve kullanım talimatlarını okuyunuz.

Yiyecek ile direkt temas eden yerler için:

Bebek mama sandalyesi ve yiyecekle direkt temas eden diğer yüzeyler için sadece sert, gözeneksiz yüzeylerde kullanın. Belirtilen bekleme süresi dolduktan sonra yüzeyi nemli bir bez ile silin.

*Test edilen zararlı türleri: P. aeroginosa, ATCC 15442, S. aureus, ATCC 6538, E. hirae, ATCC 10541, E. coli, ATCC 10536, C. albicans ATCC 10231, Aspergillus brasiliensis ATCC 16404, Poliovirus type 1, LSc-2ab, Adenovirus type 5, strain Adenoid 75, ATCC VR-5, Murine norovirus, strain s99 berlin. Ürünün üzerinde test edildiği mikroorganizmaların tam listesi için ürün etiketine bakınız.

**Kullanım sırasında evcil hayvanları uzak tutun. Evcil hayvanları geri getirmek için ürün kuruyana kadar bekleyin.

*** Lysol Dezenfektan Sprey ürününü pirinç, bakır, alüminyum, boyanmış ahşap yüzeyler ve akrilik plastiklerde kullanmanızı önermiyoruz. Yumuşak yüzeylerde ise deri, suni ipek, ipek ve saten kumaşlarda kullanmayın. Ürünü kullanmadan önce mutlaka kumaşın görünmeyen bir yüzeyinde test edin.

Teslimat & iade

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo elinize ulaştığında, ürünü kapıda kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutmanız gerekmektedir. Tarafımızca ya da tedarikçi firma nedeniyle kaynaklanabilecek özel durumlarda üyelik ve sipariş bilgilerinizde bulunan iletişim bilgilerinizden size ulaşılarak konuyla ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

İstanbul içi 50 TL ve üzeri,  İstanbul dışı 150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı.

İstanbul İçi Teslimatlarda

İstanbul içi* siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir yada kendi araç ve personellerimizle sevk edilir.

50 TL ve üzeri** siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir.
Ürün teslimi sırasında sizden herhangi bir nakliye bedeli istenmeyecektir.

*A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.
*İstanbul merkez dışında sayılan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy

**KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

İstanbul Dışı Teslimatlarda

İstanbul dışından verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla teslim edilir ve teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

09:00 -17:30 saatleri arasında verdiğiniz siparişleriniz (ödemeniz onaylandıktan sonra) 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. İstanbul’a uzaklığınız 600 km'den az ise ertesi iş günü içerisinde, daha uzak ise 2 iş günü içerisinde siparişleriniz kapınıza gelir.

150 TL ve üzeri* siparişleriniz kargo ücretsiz olarak teslim edilecektir.
150 TL ve altı* siparişleriniz alıcı ödemeli olarak gönderilir.

*KDV dahil sipariş tutarlarını içermektedir.
*A3, A4 ve A5 Fotokopi Kağıdı, Sıvı Temizlik Ürünleri ve desi – ağırlık oranına göre bazı ürünlerde, kargo firmasının fiyatlandırması nedeniyle ek ücret talep edilebilmektedir.

Resmi tatil günleri ve hafta sonları iş günü olarak sayılmamaktadır.

Kargo Bilgileri

www.officexpress.com.tr`den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz en kısa sürede gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.officexpress.com.tr  sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı ?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız, www.officexpress.com.tr`ye ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız ?

Kargo firmasının görevi www.officexpress.com.tr`den yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şuan yurtdışı ve Kıbrıs`a teslimat bulunmamaktadır.

Cayma Hakkı ve İade Süreç Bilgileri

Cayma hakkı nedir?

4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak, sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Yönetmeliği her kurumun uygulaması gerekmektedir.

Cayma Hakkı Nasıl Kullanılır?

Alıcı tarafından Cayma hakkının kullanabilmesi için teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek istediğini satıcıya bildirmesi gerekmektedir. Satıcı, alıcının talebini aldıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürünü iade alıp ürün bedelini alıcıya hiçbir masraf yükletmeksizin iade etmekle ve iade kargo ücretini ödemekle yükümlüdür.

Officexpress.com.tr güvence sistemine göre ürün bedeli satıcıya aktarılmış olsa bile, cayma hakkı gereğince alıcı ürünü iade edip parasını iade alma hakkına sahiptir.

Ürün, Satıcı’ya iade edilirken teslimatı sırasında Alıcı’ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Faturanın iade açıklama bölümü varsa eğer bu bölüm doldurulmalı ve fatura, Alıcı tarafından imzalanarak ürünle birlikte teslim edilmelidir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

  • Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler.
  • Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b).
  • Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler.
0.0 0
Kendi yorumunuzu yazın Kapat
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*
Ürün etiketleri
Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldı !
Resim Kraf Film İndex Ok Şekilli 5 Renk (Parmak Postit)

Kraf Film İndex Ok Şekilli 5 Renk (Parmak Postit)

Kraf Film İndex Ok Şekilli 5 Renk 51244
3,30 TL + KDV 3,89 TL KDV DAHİL
Resim Kraf Film İndex 8 Renk 25 Yaprak (Parmak Postit)

Kraf Film İndex 8 Renk 25 Yaprak (Parmak Postit)

Kraf Film İndex 8 RE Renk NK 25 YAPRAK 8845
3,60 TL + KDV 4,25 TL KDV DAHİL
Activex Antibakteriyel El Temizleme Jeli Aktif 100 Ml
Pensan Tükenmez Triball 1mm 01003 Kırmızı

Pensan Triball Tükenmez Kalem

Pensan Tükenmez Triball 1mm 01003 Kırmızı, Mavi, Siyah
0,80 TL + KDV 0,94 TL KDV DAHİL
Resim Mas 2626 Selobant 12 mm / 66 m

Mas 2626 Selobant 12 mm / 66 m

Mas Selobant 12 mm / 66 metre
4,25 TL + KDV 5,02 TL KDV DAHİL
Resim Mas 2633 Görünmez (Şeffaf) Bant 19 mm x 33 mt

Mas 2633 Görünmez (Şeffaf) Bant 19 mm x 33 mt

Mas Görünmez (Şeffaf) Bant 19 milimetre x 33 metre
4,50 TL + KDV 5,31 TL KDV DAHİL